***EN BÜYÜK HEPSİ SİTESİ***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
***EN BÜYÜK HEPSİ SİTESİ***

ÜYE OL MUTLU OL EĞLENCEYE DOY

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hepsi 1 deki rolleriniz

5 posters
YazarMesaj
=ÖzlemYasemin=
Yoshy*Ji ShéKéR aDmin. .!*
Yoshy*Ji  ShéKéR aDmin. .!*
=ÖzlemYasemin=

REP PUAN :
hepsi 1 deki rolleriniz Left_bar_bleue100 / 100100 / 100hepsi 1 deki rolleriniz Right_bar_bleue

SANAL HAYVANIN : hepsi 1 deki rolleriniz 12atoe8
EN SEVDİĞİN GRUP HEPSİ ÜYESİ : hepsi 1 deki rolleriniz E3c73110oe7
DURUMUN : hepsi 1 deki rolleriniz 16yorgunhf5
NERDESİN : hepsi 1 deki rolleriniz F279a295b300f4e03db734dhc3
HANGİ TAKIMLISIN : hepsi 1 deki rolleriniz D1e2ee3fede4072d5e25570yi6

hepsi 1 deki rolleriniz Empty
MesajKonu: hepsi 1 deki rolleriniz   hepsi 1 deki rolleriniz Icon_minitimeÇarş. Mayıs 14, 2008 9:23 pm

Hepsi 1′de oynadığınız karakterler size benziyor. Siz aslında nasıl karakterleri canlandırmak istersiniz?
CEMRE: Geçen gün ben de bunu düşündüm. Görsel olarak değil, sadece oyunculukla izleten bir şey yapmak isterim. Makyajsız, güzel görünmek zorunda olmayan bir karakter mesela… Hırçın bir tip olabilir, kötü bir tip olabilir. Ama ‘ciks’ bir kızı oynamak istemem. Zor bir rol olsun isterim. “Ne yapacağım ben şimdi?” diyebileceğim bir rol olmalı. İlle de etik ve doğru şeyler oynanması gerekmiyor…
EREN: Geçen gün Fatih Akın’ın yönettiği ‘Yaşamın Kıyısında’ filmini izledim. Orada Nurgül Yeşilçay’a bayıldım. “İşte oyunculuk bu!” dedim. Gerçekten de öyle bir rolü canlandırmak isterdim.

LOPEZ’İ BEĞENİYORUM

* Ama Nurgül Yeşilçay’ın canlandırdığı rolde aykırı bir durum da söz konusuydu…
EREN: Orada aykırılığın yanında çok şey var. Oyunun sıcaklığı burada zaten. O aykırı ilişkiyi de yaşıyor, kaçakçılık da yapıyor.. . İşin içinde birçok şey var. Mükemmel bir şeydi…

* Gülçin ve Yasemin siz nasıl bir rolde oynamak isterdiniz?
GÜLÇİN: Bu konuda ben Jennifer Lopez’i çok takdir ediyorum. Çünkü kendini öne çıkaran şeylerde oynuyor. Ya dans ediyor, ya dövüşüyor. Yani hep fiziksel bir şeyler var. Görsel anlamda da kendisini çok iyi kullanıyor. Ben de şarkı söyleyebileceğim ya da dans edebileceğim müzikal bir filmde olabilirim. Tatlı bir kızı oynamayı da çok isterim.
YASEMİN: Ben kötüyü oynamak istiyorum. Kötü düşünen bir insan olmadığım için bu benim için zor bir rol olur… Bir katil ya da kötü bir polisi canlandırabilirim.

* ‘Hepsi 1′ dizisi başladığı günden beri oyunculuk anlamında sizde neler değişti?
CEMRE: Önceden sahneye giriyorduk ve oynamaya çalışıyorduk. Şimdi sahnedeki durumu yaşamaya çalışıyoruz. Bu da bizde çok fazla şey değiştirdi. Çok daha fazla inanarak oynamaya başladık. Zamanla tecrübe kazanmaya başladık. Zaman her konuda olduğu gibi bu konu da da çok yardımcı oldu.
YASEMİN: Gitgide kameraya ve ışığa alıştık.
EREN: Çok güzel şeyler öğrendik. Ekibimizle çok güzel anlaşıyoruz. Annemden çok onları görüyorum.
CEMRE: Zaten ekip de bizim deli olduğumuza karar verdi! ‘Dördünüz arasında normal bir tane yok’ diyorlar. Biz 12 senedir beraberiz. Aramızda tartıştığımız zaman bütün ekip diken üstündeydi. Kavga ediyoruz sanıyorlardı.
YASEMİN: Tartıştığımız anlarda ‘Şimdi biri seti terk edip gidecek’ gözüyle bakıyorlardı. (Gülüyor) Artık biz tartışırken kimse ilgilenmiyor.

KAVGA NEDENİ ÇİKOLATA!

* Neden tartışıyorsunuz peki?
CEMRE: Abuk sabuk şeylerden…
EREN: Aklınıza bile gelmeyecek kadar saçma şeyler…
CEMRE: Birimiz ‘Sen çok çikolata yedin’ diyor, diğerimiz de ‘Sana ne benim çikolatamdan’ diye çıkışıyor. (Gülüyor) Bir keresinde Eren kafama çikolata atmıştı mesela…
GÜLÇİN: Cemre, Eren’e çok şişmanladığı için ‘Çikolata yemeyeceksin’ dedi. Eren de ‘Yiyecem yiyecem’ diye tutturduğu çikolatayı, Cemre’nin kafasına attı. (Gülüyor) Sonra hep beraber gülmeye başladık.
CEMRE: O kadar abuk sabuk şeylerden tartışıyoruz ki, sonra neden tartıştığımızı bile unutuyoruz. O yüzden bize birşey olmaz. Biz herhangi bir konuda kavga ettikten beş dakika sonra eskisi gibi muhabbete devam ederiz.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: hepsi 1 deki rolleriniz   hepsi 1 deki rolleriniz Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 9:58 pm

saol hayatım
prenses_eylül
**SüPeR öZeL ÜyEciXx**
**SüPeR öZeL ÜyEciXx**
prenses_eylül

REP PUAN :
hepsi 1 deki rolleriniz Left_bar_bleue0 / 1000 / 100hepsi 1 deki rolleriniz Right_bar_bleue

SANAL HAYVANIN : hepsi 1 deki rolleriniz 8kediif5

MesajKonu: Geri: hepsi 1 deki rolleriniz   hepsi 1 deki rolleriniz Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 10:03 pm

SAOL JNMS
ceren_eren
**SüPeR öZeL ÜyEciXx**
**SüPeR öZeL ÜyEciXx**
ceren_eren

REP PUAN :
hepsi 1 deki rolleriniz Left_bar_bleue0 / 1000 / 100hepsi 1 deki rolleriniz Right_bar_bleue

SANAL HAYVANIN : hepsi 1 deki rolleriniz 8kediif5

MesajKonu: Geri: hepsi 1 deki rolleriniz   hepsi 1 deki rolleriniz Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 10:31 pm

saolc nm
gülçin-rabiya
**SüPeR öZeL ÜyEciXx**
**SüPeR öZeL ÜyEciXx**
gülçin-rabiya

REP PUAN :

SANAL HAYVANIN : hepsi 1 deki rolleriniz 3tavsanai6
HANGİ TAKIMLISIN : hepsi 1 deki rolleriniz 5ae02d2e4544801f0825b84ok4

MesajKonu: Geri: hepsi 1 deki rolleriniz   hepsi 1 deki rolleriniz Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 3:24 pm

saqol cnm
simgecemre
**SüPeR öZeL ÜyEciXx**
**SüPeR öZeL ÜyEciXx**
simgecemre

REP PUAN :

SANAL HAYVANIN : hepsi 1 deki rolleriniz 9kelebekyl0
EN SEVDİĞİN GRUP HEPSİ ÜYESİ : hepsi 1 deki rolleriniz 28ef7c10vt7
DURUMUN : hepsi 1 deki rolleriniz 6gevezebt5

MesajKonu: Geri: hepsi 1 deki rolleriniz   hepsi 1 deki rolleriniz Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 4:35 pm

saol jnmmm

hepsi 1 deki rolleriniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hepsi=sen birtanesin
» Hepsi 1 den Hangi Erkek?